A+ / A- / RSS

Vyberte jazyk:
TOPlist

 
Kultura v Písku:
Říjen 2018

1918 – rok založení republiky: výstava ke stému výročí založení samostatného státu.
1. 10. - 31. 10.  2018
Městská knihovna Písek¨Regionální výročí:
Prosinec 2018

Karel Kuffner

psychiatr

Celý článek...

Home Aktuality Kulturní akce Beseda s Ladislavem Špačkem
Beseda s Ladislavem Špačkem PDF Tisk Email

besedy

„Etiketa se mi stala osudem“, takový je název připravované besedy s Ladislavem Špačkem. Ale nejen etiketa bude námětem besedy. Klást otázky můžete i z dalších oblastí, která Vás z rozmanitých životních zkušeností našeho hosta zajímají.
Beseda se z důvodu nedostatečné kapacity klubovny knihovny skuteční ve Sladovně!

16. března 2010 od 16, 30 hodin ve Sladovně Písek – Nízké trámy.

Vstupné zdarma.

 

Ladislav Špaček (*1949) byl původní profesí pedagog. Vystudoval Pedagogickou fakultu v Ostravě, později Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Na katedře českého a slovenského jazyka FF UK učil historický vývoj spisovné češtiny.

Od roku 1990 pracoval v Československé televizi jako vedoucí domácího zpravodajství a zároveň byl parlamentním zpravodajem a moderátorem pořadu Události, komentáře.

V letech 1992 až 2003 mluvčí prezidenta republiky Václava Havla a ředitel Tiskového odboru Kanceláře prezidenta republiky. Během svého působení na Pražském hradě navštívil spolu s prezidentem Havlem přes padesát zemí světa a absolvoval stovky společenských událostí na nejrůznějších úrovních.

Je spoluautorem a protagonistou televizního seriálu Etiketa, autorem knih Etiketa, Velká kniha etikety a Slon v porcelánu aneb jak se neztratit v labyrintu etikety. Na Fakultě sociálních věd UK vyučoval komunikaci s médii. Publikuje v různých médiích a pořádá přednášky o komunikaci s médii, krizové komunikaci a etiketě pro přední představitele top managementu firem, státní správy a politiky.


Ladislav Špaček - Wikipedie

Ladislav Špaček ve fondu MěK Písek

Aktualizováno Úterý, 09 Březen 2010 09:11