A+ / A- / RSS

Vyberte jazyk:
TOPlist

 
Kultura v Písku:
Říjen 2018

1918 – rok založení republiky: výstava ke stému výročí založení samostatného státu.
1. 10. - 31. 10.  2018
Městská knihovna Písek¨Regionální výročí:
Prosinec 2018

Karel Kuffner

psychiatr

Celý článek...

Home Aktuality Aktuality Nyní nově hry i v oddělení BELETRIE!
Nyní nově hry i v oddělení BELETRIE! PDF Tisk Email

aktualityMilí čtenáři,
po úspěchu půjčování her na DĚTSKÉM oddělení jsme rozšířili výběr her i pro dospělé hráče! V oddělení BELETRIE si můžete zapůjčit hry, které Vám rozšíří obzory v oblasti filmu, hudby, historie či zeměpisu a u nichž se také opravdu pobavíte. Jak je nám asi všem jasné, zima bude ještě dlouhá a nic nám neodpustí… A právě společenské hry Vám mohou zpříjemnit dlouhé zimní večery nebo víkendy s přáteli. Jistě se u žádné z nich nudit nebudete!

Začínáme v pondělí 3. února 2014 od 9:00 hodin.

  

Pravidla půjčování deskových her

Půjčování
• Deskové hry jsou zaevidovány v oddělení Beletrie Městské knihovny Písek.
• Absenčně se půjčuje pouze jedna desková hra na 1 čtenáře, na 14 dní bez možnosti prodloužení, a to na vratnou kauci 100 Kč.
• Deskovou hru si mohou půjčit pouze čtenáři registrovaní v oddělení Beletrie MěK Písek (tj. čtenáři starší 15 let), s platnou registrací a vyrovnanými závazky vůči MěK Písek.
• Čtenář je povinen vyzvednout si rezervovanou hru do 5 kalendářních dnů od odeslání oznámení o rezervaci. V tomto případě se vyžaduje udání
e-mailové adresy, pro lepší komunikaci se čtenářem.
• Před půjčením je čtenář povinen zkontrolovat si obsah hry. Na základě toho obdrží potvrzení o výpůjčce.
• Každá hra obsahuje seznam všech komponentů hry.
• Sankce: 1. upomínka 30 Kč (po 14 dnech), 2. upomínka 50 Kč (po dalších 8 dnech), 3. upomínka 70 Kč (po dalších 8 dnech).
Vracení
• Čtenář je povinen vrátit deskovou hru ve stanoveném termínu.
• V případě poškození či ztráty jednotlivých komponentů hry nebo hry samotné je čtenář povinen uhradit vzniklou škodu (koupit novou hru + uhradit manipulační poplatek 50 Kč).

 

Seznam her:

AZ kvíz – Hra inspirovaná televizní soutěží, ve které uplatníte znalosti snad ze všech oborů.

Černé historky: skutečné příběhy – Pokud rádi řešíte záhady a máte rádi detektivní případy, právě pro Vás je určena tato hra s 50 tajuplnými příběhy o skutečných zločinech.

Česká hudba – U této hry se skutečně pobavíte! Na své si přijdou především ti, kteří rádi zpívají a nestydí se za to, že u nich Česko nenašlo talent. Hra obsahuje i párty verzi!

Česko pro pamětníky – Pamatujete na doby dávno i nedávno minulé? Chcete se podívat zpátky do dob, které jste sami nezažili? A chcete se například dozvědět, jakou barvu měl řidičský průkaz v podobě rozkládací knížečky vydávaný v letech 1964–1986? Tohle a dalších 1600 otázek Vám pomůže zodpovědět právě hra Česko pro pamětníky.

Český film – Považujete se za znalce českého filmu? Ukažte se jako odborníci z oblasti české kinematografie a zvládněte odpovědět na 1800 otázek z celkem 6 oblastí českého filmu. Hra obsahuje i párty verzi!

Hra o trůny – Hra inspirovaná knihou George R. R. Martina Vás přenese do fantasy světa – na kontinent Západozemí.

JihoČesko, aneb Z Budějc až na konec Šumavy – Ukažte se jako skuteční rodáci jihočeského kraje a ověřte si své znalosti v nové hře věnované právě jižním Čechám.

Poker 200 deluxe – Máte rádi poker? Zahrajte si jako profesionálové s žetony!

Pirtički – Pokud znáte pořad Partička, jistě Vám je jasné, že při této hře se nudit nebudete! Vytvořte se svými přáteli skvělý tým a zahrajte si celkem 120 her v 6 tématech

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 30 Leden 2014 12:04