A+ / A- / RSS

Vyberte jazyk:
TOPlist

 
Kultura v Písku:
Říjen 2018

1918 – rok založení republiky: výstava ke stému výročí založení samostatného státu.
1. 10. - 31. 10.  2018
Městská knihovna Písek¨Regionální výročí:
Prosinec 2018

Karel Kuffner

psychiatr

Celý článek...

Home Category Table Městská knihovna Písek připravila pro své čtenáře vánoční překvapení – půjčování e- knih online.
Městská knihovna Písek připravila pro své čtenáře vánoční překvapení – půjčování e- knih online. PDF Tisk Email
Napsal uživatel Věra Vodvářková   
Úterý, 16 Prosinec 2014 13:00

Městská knihovna Písek zahájila v týdnu od 8. prosince 2014 novou službu půjčování e-knih online. Půjčování titulů je zdarma. Hlavní podmínkou je být registrovaným čtenářem knihovny a mít ve svém čtenářském kontě zadaný e-mail. Před prvním půjčením knihy je také nezbytné provést registraci u společnosti eReading.

Díky této nové službě mají čtenáři přístup k nejnovějším titulům ze současné produkce českých nakladatelů. V nabídce společnosti eReading je v současné době cca 1 500 titulů a jsou v ní aktuálně nejžádanější knihy, jako např. Stoletý stařík a Analfabetka od J. Jonassona nebo Vyhnání Gerty Schnirch od K. Tučkové a další. Stejnou knihu si může najednou vypůjčit více čtenářů současně.

E- knihy je možné si vypůjčit pouze přes webový katalog knihovny Carmen a je možné je číst pouze na čtečkách společnosti eReading.cz nebo telefonech a tabletech s operačním systémem Android a iOS pomocí aplikace eReading.cz. Čtenář si může vypůjčit maximálně 2 tituly na 21 dní. Po uplynutí této doby se e-kniha automaticky znepřístupní. Další podrobnosti a návod k půjčování e-knih najdete na webových stránkách knihovny v sekci E-knihy. 

logo

Aktualizováno Úterý, 16 Prosinec 2014 13:14