A+ / A- / RSS

Vyberte jazyk:
TOPlist

 
Kultura v Písku:
Říjen 2018

1918 – rok založení republiky: výstava ke stému výročí založení samostatného státu.
1. 10. - 31. 10.  2018
Městská knihovna Písek¨Regionální výročí:
Prosinec 2018

Karel Kuffner

psychiatr

Celý článek...

Home NOC LITERATURY 2018
Noc literatury 2018

Letos se Městská knihovna v Písku opět zúčastní Noci literatury, a to již počtvrté. Obdobný podvečer jako v našem městě proběhne i na dalších místech České republiky.
Podstatou akce je představení současných světových autorů a jejich titulů prostřednictvím veřejného čtení, které probíhá na zajímavých či netradičních, ale naopak i tradičních místech města. Úryvky samozřejmě nečtou sami autoři, ale uslyšíte je z úst známých osobností.

Každou půlhodinu budete mít možnost vyslechnout si na každém z míst jeden z úryvků vybraných titulů. Stanovišť bude oproti minulým ročníkům pět. Trasa, kterou je potřeba vykonat pro vyslechnutí všech čtení, není přesně dána. To Vám nechává volnou ruku při volbě pořadí stanovišť.

Všichni návštěvníci akce obdrží kartičku, do níž jim bude na každém stanovišti potvrzena jejich účast. Ti, kteří absolvují všech pět čtení, budou mít možnost se zúčastnit slosování, kdy výherce získá jednu z knih, ze které se četlo právě během Noci literatury.

Některá místa, na nichž se bude číst, jsou venkovní, proto doporučujeme oděv přiměřený počasí. Dále si s sebou vezměte dobrou náladu a chuť na dobrou literaturu. 
Chcete-li se blíže seznámit s osobnostmi nebo místy, kde bude veřejné čtení probíhat, prohlédněte si kategorie v této sekci.

Kdy: středa 9. května
V kolik hodin: 19:00–21:45

Vstup: zdarma

Odkazy:
facebook
webové stránky Noc literatury

noc literatury